میزهای فوتبال دستی

میز بونزینی و انواع آن

Bonzini بونزینی یک شرکت تولیدی میز فوتبال دستی اروپایی متعلق به فرانسه است که در سال 1927 تأسیس شد. میزهای فوتبال دستی بونزینی با کیفیت بالا ساخته شده است و سبک و سیاق  متفاوتی نسبت به میزهای فوتبال دستی دیگر دارد.

طرح میز بونزینی

BONZINI - B90 HOME FOOSBALL TABLE

میز بونزینی مدل b90

B90 میز بونزینی کلاسیک است شما وقتی به خرید یک میز فوتبال دستی فکر می کنید حتما میز بونزینی یکی از گزینه هایی است  است که به ذهن شما می رسد. این مدل میز گل سرسبد آنها است که بازیکنان برای استفاده شخصی خود خریداری می کنند.  طرح میز فوتبال دستی با سبک اروپایی خود در بازی های فوتبال دستی شناخته شده است که امکان کنترل نهایی و ظرافت توپ را فراهم می کند.
این میزدر مسابقات جهانی استفاده می شود.

کوتاراه | سایت تخصصی فوتبال دستی

جهت آموزش و عضویت در سایت کلیک کنید

آدمک

ادمک بونزینی طرح متفاوتی با بقیه میزها دارد و به سبک کلاسیک است.

دسته

دارای طرح‌های مختلف کلاسیک و متعلق به میز بونزینی است

چرتکه

چرتکه طرح قدیم وکلاسیک است و متعلق به میز بونزنینی است.

توپ

توپ زرد و کلاسیک و مورد تایید Itsf است و مورد استفاده بونزینی است.

زمین

زمین در میزفوتبال دستی بونزینی مقداری متفاوت هست که به صورت تخصصی بررسی می شوند.

دروازه

دوازه در میز فوتبال دستی مقداری متفاوت هست که به صورت تخصصی بررسی می شوند.

انواع مدل های میز بونزینی

بونزینی مدل بی 60 استاندارد

بونزینی مدل بی 60 مخصوص

بونزینی مدل بی 60 استاندارد

-مدل-دارای-معلولیت-کلاسیک.jpg

بونزینی برای افراد دارای معلولیت کلاسیک

میز فوتبال دستی بونزینی معلولین

بونزینی برای افراد دارای معلولیت

بونزینی

بونزینی مدل 12 کشو

شاید بتوان میز بنزینی را قدیمی ترین میز فوتبال دستی حال حاضر مسابقات جهانی نامید، این میز در سال 1927 تولید شد. بونزینی با قطعاتی با کیفیت ساخته شده است و میتوان گفت سبک و سیاق متفاوتی نسبت به تمامی فوتبال دستی های دیگر دنیا دارد. معمولا بازیکنان آسیایی و آمریکایی وقتی برای اولین بار روی میز بونزینی بازی می کنند کاملا شوکه می شوند چرا که بازیکنان حرفه ای فوتبال دستی نیز وقتی برای اولین بار روی بونزینی بازی می کنند مانند بازیکنان مبتدی به نظر می آیند ، هیچوقت فراموش نمیکنم اولین باری که در مسابقات جام جهانی فوتبال دستی روی میز بونزینی بازی کردم دقیقا همین حس به من دست داده بود شما هم قطعا وقتی برای اولین بار بازی روی میز بونزینی را تجربه کنید قطعا چنین احساسی خواهید داشت و تفاوت کارکردی این محصول را با نمونه هایی مانند فایربال ، تورنادو ، لئونهارت ، روبرتو اسپرت گارلاندو و میز فوتبال دستی گاردین خواهید دید، ولی رفته رفته با دنیای خاص این میز آشنا می شوید و خودتان را پیدا می کنید میز فوتبال دستی طرح بونزینی با ظرافت خاصی تولید شده و بیشتر بر اساس سرعت ،دقت و کیفیت بازی طراحی شده است.

توپ بونزینی

توپ هایی که در میز بونزینی بکار می رود ترکیبی از چوب پنبه و پلاستیک است، توپ زرد روشنی که علائم اختصاری فدراسیون جهانی فوتبال دستی ITSF بر روی آن حک شده است  و در میان توپ های حرفه ای فوتبال دستی، سبک ترین آنهاست به همین خاطر راحت تر می توان آن را شوت کرد ، پاس داد و روی آن کار کرد.

جنس میله بونزینی

 

جنس میله ها ی بونزینی از کروم آبکاری شده و براق است و بسیار محکم و در عین حال منعطف می باشد. اگر هنگام حرکت دادن سریع میله ها به دقت به صوت آنها گوش دهید مانند صدای تکان خوردن تعدادی النگو است که به هم برخورد می کنند.

تفاوت‌های میز بونزینی

یکی دیگر از تفاوت های اساسی میز بونزینی دسته های آن است که هیچیک از میز های جهان چنین خصوصیتی ندارند، قسمت داخلی دسته های میز بونزینی قلاویز شده است و انتهای میله های آن نیز حدیده شده اند به این ترتیب دسته بونزینی به میله آن پیچ می شود ، جالب است بدانید که در مسابقات جام جهانی فوتبال دستی و سایر تورنومنت هایی که برگزارکنندگان میز بونزینی را میز مسابقه معرفی می کنند هر بازیکن موظف است برای خود دسته های بونزینی را تهیه کند و به صورت شخصی از آن استفاده کنند ، بازیکنان با تجربه و حرفه ای فوتبال دستی معمولا دسته های این میز را خریداری می کنند و در بازی هایی که روی میز بونزینی برگزار می شود استفاده می کنند 

دسته میز بونزینی

دسته های میز بونزینی انواع متنوعی دارند که از مهمترین آنها میتوان از دسته مختص پاس دادن که به میله پنج تایی نصب می شود و دسته مخصوص ضربات زیر پا جلو مانند پین شات PIN SHOTو اسنیک شات SNAKE SHOT نام برد.

آدمک بونزینی

در خصوص آدمک های میز بونزینی نیز ، باز هم باید بگویم که منحصر به میز فوتبال دستی بونزینی هستند و لا غیر ، چرا که نظیر آن روی هیچیک از میز ها نیست هرچند که ظاهر آدمک های بونزینی برای همه بازیکنان فوتبال دستی ظاهری آشناست ولی شما وقتی با آنها بازی می کنید متوجه فرق این آدمکها با سایر آدمک های فوتبال دستی می شوید، تفاوت عمده آنها در وزنه تعادلی بکار رفته در آدمک و محل قرار گیری آن است.

سطح زمین در این میز

سطح زمین این میز و نوع شیبی که در آن بکار رفته نیز با سایر میز ها متفاوت است ، حالا باید توجیه شده باشید که چرا بازیکنانی که برای بار نخست با میز بونزینی بازی می کنند جا میخورند و دیدید که تمامی اجزا و قطعاتی که می تواند در کیفیت ارائه بازی یک بازیکن فوتبال دستی تاثیر بگذارد در این میز متفاوت است.

به عقیده کارشناسانِ این رشته ورزشی ،این تفاوتها یک حسن برای بونزینی به حساب می آید چرا که بازیکنان خبره باید توانایی بازی روی تمامی میزها را داشته باشند.

میز فوتبال دستی بونزینی از ترکیب چوب راش مرغوب و آلمینیوم ساخته شده است، ضمن اینکه طرفداران بسیاری در اروپا دارد در جهان نیز کاملا شناخته شده و جزو میزهای فوتبال دستی طراز اول به شمار می آید و مورد تایید فدراسیون جهانی فوتبال دستی قرار گرفته است.

اسکرول به بالا