اصول و مبانی فوتبال دستی

مبانی فوتبال دستی

این پست را برای دوستات هم بفرست

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

دانستن اصول اولیه و مسلط شدن بر مبانی فوتبال دستی مهم ترین مؤلفه پیشرفت کردن در این ورزش است این امر در تمامی رشته های ورزشی صدق می کند.

اگر شما اصول اولیه را در هر ورزشی ندانید و بر آن مسلط نشوید امکان ندارد به درجات بالای آن رشته ورزشی نائل شوید. پس باید با تمرینات مداوم و  اصولی به سمت هدفتان گام بردارید.

به طور مثال در ورزش شنا اگر فراگیران اصول اولیه شناور شدن بر روی آب را یاد نگرفته باشند به هیچ عنوان نمی توانند حرکات دست و پای پیشرفته را یاد بگیرند.

 

فوتبال دستی

 

کنترل توپ فوتبال دستی، نحوه گرفتن دسته، حرکت دادن میله، چگونگی ایستادن پشت میز فوتبال دستی و… اساس یادگیری شوت ها و ضربات پیچیده ی فوتبال دستی هستند.

بیشتربازیکنان می خواهند خیلی زود به سراغ زدن یک ضربه پیچیده بروند در واقع می خواهند با یک جهش از چند مرحله عبور کنند ،آنها نمی دانند همین اصول اولیه هستند که بازیکنان حرفه ای فوتبال دستی را به سطح بالای این رشته رسانده اند.

 

مبانی فوتبال دستی (2)

صبر و حوصله در مبانی فوتبال دستی

 

شما وقتی بازی، بازیکنان حرفه ای فوتبال دستی را نگاه میکنید شوت ها و حرکات جالبی می بینید و تحت تاثیر این حرکت ها میخواهید خیلی سریع مانند آنها بازی کنید و وقتی نمیتوانید طبق الگویی که گرفته بودید.

بر روی میز فوتبال دستی عمل کنید کم کم از این بازی دور می شوید و با خودتان میگویید که من استعداد این رشته ورزشی را ندارم.

در حالی که این تفکر اشتباه است چون فوتبال دستی هم مانند سایر رشته های ورزشی دارای مبانی و اصول اولیه ای می باشد که اگر شما به صورت علمی و دقیق به این مهارت نگاه کنید دچار سردرگمی نمی شوید.

 

foosball

 

طبق برنامه و مراحل آموزشی پیش بروید:

مسلم است که فراگیران در مسئله آموزش باید از پایه شروع به یادگیری فوتبال دستی کنند و طبق نظر مربی فوتبال دستی که فردی متخصص و آگاه در این زمینه است پیش بروند.

در کوتاراه مراحل آموزش فوتبال دستی توسط مربیان خبره بصورت گام به گام پیش خواهد رفت، شما میتوانید مقدمات آن را در فیلم های آموزشی ببینید.

همین الان عضو خبرنامه کوتاراه شو

برای بدست آوردن جدید‌ترین اخبار و سمابقات و یه عالمه تخفیف خوب

مطالب مرتبط

فوتبال-دستی-به-انگلیسی
مجله کوتاراه

فوتبال دستی به انگلیسی

کلمه فوتبال دستی به انگلیسی table soccer به معنای فوتبال روی میز می باشد. فوتبال انگلیسی آنچه مسلم است فوتبال دستی قبل از سال 1920 تولید شده است، در آن سال ها فوتبال

فوتبال دستی شیشه ای
مجله کوتاراه

فوتبال دستی شیشه ای

به آن دسته از میزهای فوتبال دستی که در بدنه،کف زمین بازی و سایر قطعات آنها شیشه یا تلق های شیشه مانند، بکار رفته است فوتبال دستی شیشه ای می گوییم. میز های

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا