آدمک فوتبال دستی

آدمک-فوتبال-دستی

این پست را برای دوستات هم بفرست

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

به بازیکنان فوتبال عروسک شکلی که داخل میز هستند و به میله نصب می شوند آدمک فوتبال دستی میگوییم.

آدمک ها دارای حفره ای در بدن خود به قطر میله فوتبال دستی هستند به طوری که میله بصورت افقی و از عرض بدن آدمک فوتبال دستی عبور می کند.

در میز های فوتبال دستی قدیمی معمولا آدمک ها با پیچ و مهره به میله ی فوتبال دستی متصل می شدند. اما در میز های جدید از پین ها و پرس آدمک نیز استفاده می شود. در میز هایی که در مسابقات رسمی فوتبال دستی بکار می روند معمولا با پرس یا پین آدمک را به میله متصل می کنند. پین ها باعث کاهش حرکت میله ی فوتبال دستی می شود.

 

انواع آدمک

در این مطلب ما انواع آن ها  را به شما معرفی می کنیم.

 

وزنه تعادلی در این قطعه

وزنه ای که در آنها به کار می رود و شما آن را در میز های حرفه ای مشاهده می کنید. از نظر ما ضروری است که باعث تعادل در آدمک و میله می شود. اگر در بازی شما وزنه ای در سر آدمک وجود نداشته باشد. بازی کردن یک در مقابل یک نا امید کننده است. زیرا شما هنگامی که می خواهید از دفاع ضربه بزنید مجبور خواهید بود آدمک های بخش جلویی میز {سه تایی و پنج تایی} به صورت عمودی بچرخانید زیرا وزن در پاها باعث می شود که اگر آن ها را به صورت افقی بچرخانید، پایین بیایند و شما خواهید دید که سر آدمک های خودتان جلوی ضربه شما را می گیرند.

این در صورتی است بازیکنان حرفه ای آنها را به صورت افقی می چرخانند. که به نظر می آید برای مدت زمان مورد نظر خود آن ها را از بازی خارج کرده و ضربه ی خود را می زنند.

 

آدمک-فوتبال-دستی

تعویض آدمک ها

به نظر می رسد بازی با یک آدمک شکسته ناعادلانه و آزار دهنده باشد. اگر میز شما حرفه ای و استاندارد نباشد. پیدا کردن آدمک مناسب یا همان نوع قبلی آدمک بسیار دشوار است. در برخی موارد شما مجبور به تعویض تمام آدمک ها می شوید. اما امروزه با توجه به هزینه ی بالای آدمک ها توصیه می شود که بسته به نوع مس خو آدمک های تعادلی انتخاب نمایید.

همین الان عضو خبرنامه کوتاراه شو

برای بدست آوردن جدید‌ترین اخبار و سمابقات و یه عالمه تخفیف خوب

مطالب مرتبط

فوتبال-دستی-به-انگلیسی
مجله کوتاراه

فوتبال دستی به انگلیسی

کلمه فوتبال دستی به انگلیسی table soccer به معنای فوتبال روی میز می باشد. فوتبال انگلیسی آنچه مسلم است فوتبال دستی قبل از سال 1920 تولید شده است، در آن سال ها فوتبال

فوتبال دستی شیشه ای
مجله کوتاراه

فوتبال دستی شیشه ای

به آن دسته از میزهای فوتبال دستی که در بدنه،کف زمین بازی و سایر قطعات آنها شیشه یا تلق های شیشه مانند، بکار رفته است فوتبال دستی شیشه ای می گوییم. میز های

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا