تکنیک-در-فوتبال-دستی

این پست را برای دوستات هم بفرست

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

تکنیک در فوتبال دستی ، دانستن عکس العمل و سرعت بالا در ضربه های شما می تواند بسیار نکته مثبت و کار آمدی باشد اما بدین معنا نیست که برای شوت های خود فقط به سرعت نیاز داشته باشید. سرعت بدون تکنیک مناسب نه تنها مفید واقع نمیشود بلکه میتواند موقیت بدست آمده را نیز هدر دهد.

 

شوت و حمله راست کش

غیر قابل پیش بینی باشید

به محض اینکه ضربات شما قابل پیش بینی شود دفاع حریف شوت های شما را به راحتی می گیرد. زمان بندی کردن شوت های خود می تواند بسیار به شما کمک کند تا غیر قابل پیش بینی باشید. به عنوان مثال هنگامی که آماده ضربه شدید 5 ثانیه صبر کنید و سپس ضربه خود را شلیک کنید ؛
سپس وقتی موقعیت دیگری نصیبتان شد بعد از 2 ثانیه شوت کنید. این می تواند یکی از فاکتور هایی باشد که شما را غیر قابل پیش بینی می کند.

 

تکنیک در فوتبال دستی

شل گرفتن دسته، تکنیک در فوتبال دستی

بیشتر بازیکنان مبتدی دسته را خیلی سفت در دستان خود می گیرند. گرفتن استاندارد دسته فوتبال دستی می تواند به سرعت ،دقت و چرخش مچ شما کمک به سزایی کند. یکی از نکات تکنیک در فوتبال دستی  که درباره ضربه چپ کش وجود دارد این است که اگر شما دسته را سفت و با فشار بگیرید مجبور خواهید شد هنگام شوت کردن آدمک خود را بیش از حد بالا ببرید، این مسئله  سرعت شما را کم می کند و چرخش بیش از حد مچ می تواند در دراز مدت آسیب زننده باشد.

 

تکنیک در فوتبال دستی

تکنیک در فوتبال دستی، دفاع کردن

یکی از روش های دفاع کردن این است که 2 میله ی دفاع خود را با یکدیگر حرکت دهید و که بتوانید نقاط بیشتری را پوشش دهید.

مطمئن شوید هیچگاه ادمک ها پشت یکدیگر قرار نگیرند. هنگامی که آدمک ها را با هم تکان می دهید می توانید حدود 70% توپ میان آدمک های فوتبال دستی خود فاصله ایجاد کنید تا بتوانید بیشتر فضای دروازه را دفاع کنید.

هنگامی که مالکیت توپ دست شما نیست ،شما همیشه باید مراقب ضربات حریف بوده و آماده شوت های ناگهانی او باشید و مطمئن شوید که آدمک های شما مقابل توپ قرار دارند.

همین الان عضو خبرنامه کوتاراه شو

برای بدست آوردن جدید‌ترین اخبار و سمابقات و یه عالمه تخفیف خوب

مطالب مرتبط

فوتبال-دستی-به-انگلیسی
مجله کوتاراه

فوتبال دستی به انگلیسی

کلمه فوتبال دستی به انگلیسی table soccer به معنای فوتبال روی میز می باشد. فوتبال انگلیسی آنچه مسلم است فوتبال دستی قبل از سال 1920 تولید شده است، در آن سال ها فوتبال

فوتبال دستی شیشه ای
مجله کوتاراه

فوتبال دستی شیشه ای

به آن دسته از میزهای فوتبال دستی که در بدنه،کف زمین بازی و سایر قطعات آنها شیشه یا تلق های شیشه مانند، بکار رفته است فوتبال دستی شیشه ای می گوییم. میز های

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا