دسته فوتبال دستی

این پست را برای دوستات هم بفرست

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

یکی دیگر از قطعات و بخش ها ی مهم دسته فوتبال دستی است، دستگیره یا دسته که نباید به راحتی از آن بگذریم. اگر دسته فوتبال دستی شما با کیفیت باشد، ضمن اینکه از تعریق دست ها تا حد زیادی جلوگیری می کند موجب می شود که عمل گرفتن نیز کامل تر انجام شود همچنین موقع ضربه زدن ،میله از دستان شما رها نمی شود.

 

دسته

 

نکته دیگری که وجود دارد عامل ذهنی آن است زمانی که خیال شما از استاندارد بودن آن‌ها راحت باشد عامل ذهنی مثبت این امکان را به شما می دهد که سرعت و دقت ضربات خود را تا حد قابل توجهی بالا ببرید ، به همین خاطر است که بازیکنان حرفه ای فوتبال دستی حتی به دور دسته های استاندارد نیز نوعی باند می بندند،آنها قبل از انجام بازی نوارهایی از جنس پلی یورتان که به آنها گریپ  گفته می شود را به دور دسته های فوتبال دستی می پیچند.

این وسیله به آنها کمک می کند تا ضربات را با سرعت بیشتری بزنند و دلیل دیگری که از گریپ استفاده می شود، خاصیت عرق گیری آن است. چون بازیکنان به طور مداوم و طولانی دسته ها را در دست می گیرند و این کار موجب این می شود که گریپ از عرق دست آنها جلوگیری کند.

 

فوتبال دستی

انواع دسنه فوتبال دستی

آن به دو نوع تقسیم می شوند یا بهتر بگوییم از دو جنس چوبی و پلاستیکی ساخته می شوند.

سازندگان برای دسته های چوبی روکش هایی را تعبیه می کنند که هم جلوه ی بهتری به میز شما می دهد و هم از آسیب های احتمالی که تکه های چوب می توانند به دستان شما وارد کنند ، جلوگیری می کند.

این روکش ها نیز  انواع متفاوتی دارند و  تولید کنندگان توانمند میزهای فوتبال دستی با توجه به شکل و جنس دسته ی میز تولیدی خود ،بهترین و کار آمد ترین روکش ها را انتخاب می کنند. می توان گفت روکش دستگیره نیز نقش کلیدی در سرنخوردن و عرق نکردن دست بازیکن دارد.

 

دسته چوبی

 

فرقی نمی کند دسته فوتبال دستی از جنس چوب و یا از پلاستیک تولید شده باشد مهم این است که دارای ماده اولیه مناسب ، طراحی حرفه ای و مهارت ساخت بسیار بالا باشد که بتواند دستگیره ها را به قطعه ای کار آمد تبدیل کند.

 

همین الان عضو خبرنامه کوتاراه شو

برای بدست آوردن جدید‌ترین اخبار و سمابقات و یه عالمه تخفیف خوب

مطالب مرتبط

فوتبال-دستی-به-انگلیسی
مجله کوتاراه

فوتبال دستی به انگلیسی

کلمه فوتبال دستی به انگلیسی table soccer به معنای فوتبال روی میز می باشد. فوتبال انگلیسی آنچه مسلم است فوتبال دستی قبل از سال 1920 تولید شده است، در آن سال ها فوتبال

فوتبال دستی شیشه ای
مجله کوتاراه

فوتبال دستی شیشه ای

به آن دسته از میزهای فوتبال دستی که در بدنه،کف زمین بازی و سایر قطعات آنها شیشه یا تلق های شیشه مانند، بکار رفته است فوتبال دستی شیشه ای می گوییم. میز های

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا