میزهای فوتبال دستی

میز لئونهارت و انواع آن

 مسابقات قهرمانی لئونهارت یا leo_pro هر سال در آلمان برگزار می شود و ده ها سال است که این میز خوش فرم رتبه اول را در کشور آلمان به خود اختصاص داده است. لئونهارت یک میز کامل و چند منظوره است برای که برای باشگاه ها، بازی های تفریحی ، تمرینات حرفه ای و همچنین مسابقات فوتبال دستی مختلف از آن استفاده می شود،هرچه تمرین شما روی این میز بیبشتر باشد به کامل بودن آن بیشتر پی خواهید برد.فوتبال دستی لئونهارت leonhart ویژگی هایی دارد که شما میتوانید به سادگی بر روی آن بازی کنید و لذت ببرید.

 

میز لئونهارت

leonhart -Table

میز لئونهارت


میز فوتبال دستی لئونهارت LEONHART ضمن آراستگی ظاهری که دارد بسیار مقاوم است و بدنه و کف میز، ضد خش و طراحی آن بدون نقص است، توپ این فوتبال دستی كاملاً با جنس آدمک و کف میز همخوانی دارد و این هارمونی بین قطعات باعث شده تا در میان بازیکنان حرفه ای فوتبال روی میز دارای محبوبیت ویژه ای باشد.

کوتاراه | سایت تخصصی فوتبال دستی

جهت آموزش و عضویت در سایت کلیک کنید

آدمک لئونهارت

آدمک

ادمک لئونهارت طرح متفاوتی با بقیه میزها دارد.

دسته

دارای طرح‌های مختلف و متعلق به میز لئونهارت است

چرتکه

چرتکه متعلق به میز لئونهارت است.

توپ لئونهارت

توپ

توپ کلاسیک و مورد استفاده لئونهارت است.

زمین

زمین در میزفوتبال دستی لئونهارت مقداری ضخیم است که به صورت تخصصی بررسی می شوند.

دروازه

دوازه در میز فوتبال دستی مقداری متفاوت هست که به صورت تخصصی بررسی می شوند.

انواع مدل های میز لئونهارت

لئونهارت مدل قایق بادبانی

لئونهارت مدل قایق بادبانی

میز حرفه ای لئونهارت

لئونهارت مدل حرفه ای

فوتبال دستی خانگی لئونهارت

لئونهارت مدل خانگی

لئونهارت دارای محافظ

لئونهارت دارای معلولیت

لئونهارت دارای معلولیت

لئونهارت مدل اسپرت

لئونهارت مدل اسپرت

میز لئونهارت LEONHARTمیز شماره یک آلمان است که همه ساله در مسابقات جام جهانی از آن بعنوان یکی از میزهای فوتبال دستی شاخص استفاده می شود.

گفته می شود قدمت این محصول چیزی حدود 70 سال است و در این هفتاد سال تغییر چندانی در این میز دیده نشده، معنی این حرف این است که از ابتدای تولید میز فوتبال دستی لئونهارت ،سازندگان و صنعتگران آن نهایت دقت را در کیفیت و استاندارد بودن این محصول داشته اند.

هرچند که لئونهارت در زمره میزهای دوست داشتنی تمام بازیکنان فوتبال دستی قرار دارد ولی سبک بازی این میز به گونه ایست که در اروپا فروغ بیشتری دارد.

میز لئونهارت در طرح ها و رنگ های مختلفی است که همه آنها از خیلی جهات مانند نوع آدمک شبیه هم هستند

آدمک فوتبال دستی لئونهارت 

مهمترین شاخصه ای که در نگاه اول میز لئونهارت leonhart را از سایر میزها متمایز میکند شکل و نوع آدمک آن است، آدمکی که کلاه نقاب داری بر سر دارد. این آدمک قابلیت بالایی دارد و به راحتی میتواند تمامی شوت ها و ضربات مرسوم فوتبال دستی را به اجرا گذارد.

دسته های فوتبال دستی لئونهارت

دسته های آن کمی کشیده تر نسبت به میزهای فایربال، تورنادو و بونزینی است و قطر آن نیز کمتر است و همچنین مانند دسته های تورنادو و فایربال هشت ضلعی نیست و سطح دسته ها صاف می باشد، طراحی این دسته ها بسیار دقیق است و ضمن خوش دست بودن به سادگی نیز از دستان بازیکن فوتبال دستی سر نمی خورند.

میله فوتبال دستی لئونهارت

میله های لئونهارت از جنس فولاد سخت هستند ولی برای جلو گیری از شکستن آنها زیر فشار و وزن بازیکنان فوتبال دستی، بسیار قوی و منعطف ساخته شده اند. بوش های آن نیز طوری تعبیه شده اند که بعد از روانکاری میله ها ، خیلی سبک به نظر می رسند و موجب می شود که بازیکن به سهولت حرکات و ضربات مختلف فوتبال دستی را روی میز پیاده کند.

توپ فوتبال دستی leonhart لئونهارت

توپ سفید رنگی که مهر سبز کم رنگی بر روی آن دیده میشود این محصول جزو توپ های با کیفیت عالی می باشد که بر روی سایر میزها  نیز میتوان از آن استفاده کرد ، سازندگان و تولیدکنندگان فوتبال دستی و همینطور بازیکنان کار کشته می دانند که میزها توپهای مخصوص خود را دارند و معمولا توپ یک میز خاص بر روی میز های دیگر کارایی مطلوبی نخواهد داشت .

شما کمتر توپی را خواهید یافت که قابلیت این را داشته باشد که بر روی میزهای مختلف فوتبال دستی بتوان از آن استفاده کرد ، توپ لئونهارت یکی از آنهاست.

این توپ در دسته بندی در ردیف توپ های تنبل به حساب می آید و از نظر نوع ساخت ، میزان سرعت ، و چسبندگی بر روی میز فوق العاده می باشد.

ستونها و پایه های میز فوتبال دستی لئونهارت leonhart

پایه ها و ستونهای میز بسیار مستحکم ساخته شده اند بطوری که در ضربات فیزیکی و حرکات شدید میله ها، میز  فوتبال دستی  به خود نمی لرزد، در زیر این ستونها پایه های تنظیم وجود دارد که برای تنظیم میز در سطوح شیب دار و غیر تراز استفاده می شوند به طوری که با باز و بسته کردن آنها ارتفاع ستونها یا پایه های اصلی ،کم و زیاد می شود و به این ترتیب شما می توانید حتی در سطوح ناهموار لئونهارت را به سادگی تنظیم کنید.

دروازه های لئونهارت

اگر در تصاویر به دروازه های میز فوتبال دستی لئونهارت leonhart توجه کرده باشید می بینید که ارتفاع آنها از دیواره های زمین بازی کمی بالاتر است و قطعه تلق مانندی ضمیمه دروازه ها گردیده است. این موضوع باعث شده تا توپ هایی که بعد از برخورد با آدمک ها ،دیواره یا حتی میله های فوتبال دستی ارتفاع می گیرند و در چهارچوب دروازه هستند به جای اینکه به بیرون از میز پرتاب شوند به سمت دروازه هدایت شوند و این وظیفه بازیکن فوتبال دستی است که به وسیله آدمک دروازبان خود مانع از گل شدن اینگونه توپ ها بشود.

حفره سرو در میز لئونهارت 

حفره سرو، سوراخی است که در دو طرف میز لئونهارت بین میله های پنج تایی یا همان میله هافبک ها تعبیه شده است  نوعی از شروع  بازی فوتبال دستی و همچنین شروع مجدد است بازیکنی که مالک توپ است آن را از داخل سوراخ ،طوری بوسیله دست پرتاب میکند که زیر پای آدمک خودی فرود آید.

اسکرول به بالا