روشنایی فوتبال دستی

روشنایی-در-فوتبال-دستی

این پست را برای دوستات هم بفرست

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

قطعا روشنایی فوتبال دستی یکی از مهم ترین مولفه ها برای شروع یک بازی خوب و دلچسب هستند.

برخی مشاغل و مهارت ها و ورزش ها نور مستقیم و تقریبا زیادی برای انجام کار لازم دارند ، مانند اتاق های عمل ،و ورزش هایی مانند بیلیارد و فوتبال دستی و …

اهمیت روشن بودن فضای داخلی میز فوتبال دستی

با همان روشنایی معمولی اتاق هایتان نمی توانید بازی کاملی را روی میزهای فوتبال دستی انجام دهید مگر اینکه از لامپ های پرنور در باشگاه یا اتاقتان استفاده کنید.

انجام بازی فوتبال دستی بدون نور مستقیم بر روی میز امکان پذیر نیست. شما با داشتن نور مناسب و دیدن توپ و حرکات آدمک ها می توانید حداکثر توانایی خود را به کار گیرید. و عدم  نور مناسب قطعا در کیفیت بازی شما اثر سو خواهد داشت.

چراغ های آویزی در فوتبال دستی

یکی از بهترین روش ها برای تامین نور کافی بر روی میز فوتبال دستی چراغ های آویزی است که از بالای میز آویزیان می شوند.

این چراغ ها طرح ها و مدل های مختلفی دارند که برخی از آنها را احتمالا روی میزهای بیلیارد دیده اید.

روشنایی مخصوص فوتبال دستی

نوع دیگری از چراغ ها وجود دارد که مختص میزهای فوتبال دستی تولید شده اند و بر روی بدنه میزها نصب می شوند ، محل نصب این روشنایی ها را قبلا تولیدکنندگان فوتبال دستی بر روی میز ها تعبیه کرده اند.

ویژگی خوبی که چراغ های های مخصوص میز های فوتبال دستی و بیلیارد دارند در این است که ضمن اینکه نور بسیار مناسبی را بر روی میزها انعکاس می دهند طوری تعبیه شده اند که نور مستقیم به چشمان بازیکنان بر خورد نمیکند.

لازم به ذکر است که این امکانات نصب روشنایی مخصوص میزهای پیشرفته می باشد.

نور بیش از حد ممنوع

درست است که نبودن روشنایی موجب آزار بازیکنان می شود از طرفی اگر نور به طور دائم و قوی با صورت و چشمان آنها برخورد کند نیز موجب افت عملکرد و رنجش بازیکنان این رشته های ورزشی می شود.

محل نصب چراغ روشنایی فوتبال دستی

محلی مخصوص برای نصب در بدنه ی میز وجود دارد که پایه ها چراغ روشنایی به این قسمت ها متصل می شود و لامپ ها یا ال ای دی های روشنایی درست بالای میز قرار می گیرند.

محل قرارگیری چراغ روشنایی در بالای میز فوتبال دستی طوری طراحی شده است که بدنه چوبی یا فلزی چراغ ها مزاحمتی برای دید بازیکنان نداشته باشد.

باید دقت داشته باشید که روشنایی که برای فوتبال دستی خانگی تهیه می کنید از نظر اندازه و جایگزاری با میز شما سنخیت داشته باشد.

ولی اگر فوتبال دستی باشگاهی خریداری کرده اید آنها محل نصب چراغ های استاندارد را بر روی بدنه دارند.

نکته آخر اینکه توجه کنید اگر قصد ارتقای روشنایی میز فوتبال دستی خود را دارید بسته به نیاز و فضای موجود خود بهترین نوع روشنایی را انتخاب کنید.

همین الان عضو خبرنامه کوتاراه شو

برای بدست آوردن جدید‌ترین اخبار و سمابقات و یه عالمه تخفیف خوب

مطالب مرتبط

فوتبال-دستی-به-انگلیسی
مجله کوتاراه

فوتبال دستی به انگلیسی

کلمه فوتبال دستی به انگلیسی table soccer به معنای فوتبال روی میز می باشد. فوتبال انگلیسی آنچه مسلم است فوتبال دستی قبل از سال 1920 تولید شده است، در آن سال ها فوتبال

فوتبال دستی شیشه ای
مجله کوتاراه

فوتبال دستی شیشه ای

به آن دسته از میزهای فوتبال دستی که در بدنه،کف زمین بازی و سایر قطعات آنها شیشه یا تلق های شیشه مانند، بکار رفته است فوتبال دستی شیشه ای می گوییم. میز های

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا