لوگو تورنادو

میزهای فوتبال دستی

میز تورنادو و انواع آن

میز فوتبال دستی تورنادو tornado یکی از میز های مسابقات در دنیای فوتبال دستی است این میز معروف آمریکایی جزو میزهای باکیفیت در طی 40 سال گذشته است. محصول Tornado مبتنی بر سرعت ،قدرت و کنترل ساخته شده است. از خصوصیات این میز میتوان به بدنه قوی و سطح مقاوم ، و آدمک های با کیفیت بالا که امکان کنترل حداکثری توپ را فراهم می کند و سایر قطعات با کیفیت بالا این مارک را از بقیه جدا می کند. به همین دلیل است که آنها به عنوان میز رسمی مسابقات فوتبال دستی در سراسر ایالات متحده تبدیل شده اند.

میز تورنادو طرح اصلی

Tornado- table

میز تورنادو

تورنادو یک میز حرفه ای و طراحی شده برای مسابقات است و بازی روی این میز با توجه به ویژگیهای خاصی که دارد لذتبخش خواهد بود به همین خاطر این میز جزء میزهای محبوب نزد بازیکنان فوتبال دستی جهان است.

میز فوتبال دستی تورنادو علاوه بر تولیدات مسابقه ای ، محصولات خانگی نیز دارد.

کوتاراه | سایت تخصصی فوتبال دستی

جهت آموزش و عضویت در سایت کلیک کنید

آدمک تورنادو

آدمک

ادمک تورنادو طرح متفاوتی با بقیه میزها دارد و به سبک مدرن است.

دسته تورنادو

دسته

دارای طرح‌های مختلفی می باشد.

چرتکه تورنادو

چرتکه

دارای چرتکه با طرح مدرن می باشد.

توپ تورنادو

توپ

توپ مورد تایید Itsf است و مورد استفاده تورنادو است.

زمین

زمین میز فوتبال دستی تورنادو با دیگر میز ها متفاوت است.

دروازه

دوازه در میز فوتبال دستی تورنادو به صورت تخصصی بررسی می شوند.

انواع مدل های تورنادو

تورنادو سیکلون

تورنادو مدل سیکلون

میز تورنادو مدل f5

تورنادو مدل f5

تورنادو مدل الیت

میز تورنادو اسپرت

تورنادو مدل اسپرت

میز تورنادو مادیسون

تورنادو مدل مادیسون

میز تورنادو کلاسیک

تورنادو مدل کلاسیک

میز فوتبال دستی تورنادو TORNADO از با کیفیت ترین میزهای فوتبال دستی است این میز در مدل های مختلف تولید شده و در سرتاسر جهان از این محصول استفاده می شود از خصوصیات آن می توان به استحکام بالای بدنه ، ستون های نگهدارنده قوی و بدون لرزش ، پایه های قابل تنظیم ، میله های سبک و محکم و آدمک های با کیفیت که دارای وزنه تعادلی می باشند نام برد.

TORNADO به معنی طوفان است به همین خاطر این میز را میز طوفانی فوتبال دستی نیز می گویند ولی نام معروف و مشهور آن تورنادو است.

توپ تورنادو

توپ تورنادو که توپی پرزدار و قرمز رنگ است ،از ترکیب چوب پنبه و پلاستیک فشرده تولید شده و لوگوی فدراسیون جهانی فوتبال دستی ITSF بر روی آن درج شده است و تنها مختص این میز است و این نکته ای مهم است که شما با توپی که برای میزی خاص تعبیه شده است روی همان میز بازی کنید چرا که در طراحی میزهای حرفه ای فوتبال دستی مانند تورنادو نوع مواد و متریالی که در توپ ، آدمک و سطح میز بکار می رود با یکدیگر همسو هستند.

آدمک تورنادو

آدمک های تورنادو دارای ویژگی های منحصر به خود هستند و از استحکام بالایی برخوردارند و به سادگی نمی شکنند ، داخل سر آدمک های تورنادو فلز سرب بکار رفته است که موجب می شود وقتی آدمک شما بصورت افقی قرار می گیرد تعادل بازیکن حفظ شده و به پایین سقوط نکند همچنین در زدن ضربات نیز این وزنه های تعادلی تاثیر بسزایی دارند، از خصوصیات مهم دیگر آدمک های میز تورنادو می توان به قدرت جذب توپ آنها اشاره کرد به طوری که میتوان گفت در میان دیگر میز های حرفه ای و دیگر آدمک ها بهترین نوع از این حیث به شمار می آیند چرا که این آدمک ها قابلیت این را دارند که سریع ترین توپ ها را هم به خود جذب کنند به همین خاطر میز فوتبال دستی تورنادو از میز های پرطرفدار جهان به حساب می آید چون می شود بر روی این میز حرکات سریع و جذابی انجام داد و بینندگان بازی ها و مسابقات  نیز از دیدن این حرکات لذت می برند، TORNADO میز مناسبی برای برای افرادی است که میخواهند بعضی از ضربات جذاب و حرفه ای مانند ضربه زیر پاجلو SNAKE SHOT را تمرین کنند.

میله تورنادو

میله های میز از جنس فولاد و منعطف تولید شده اند این میله ها در عین استحکام بالا ، سبک و توخالی هستند و در تمامی تولیدات میز فوتبال دستی تورنادو به همین منوال است.از خصوصیت دیگر میز فوتبال دستی تورنادو که این میز را با میزهای دیگر در مسابقات جهانی متمایز کرده است تعداد آدمک های این میز است که 26 بازیکن درون زمین حضور دارند برخلاف میزهایی مانند فایربال ، بونزینی ، روبرتو و لئون هارت و…که مانند بازی فوتبال 22 بازیکن داخل زمین هستند ، بازیکنان عروسکی تورنادو یا همان آدمک ها در میله دروازبان 3 عدد می باشند یا در اصطلاح این میله مانند میله مهاجمان سه تایی می باشد  و این بخاطر عدم استفاده از شیب در گوشه های تورنادو است ، لازم بذکر است که میز فوتبالدستی تورنادو از سالهای ابتدایی تولید به همین منوال بوده و در مسابقات نیز به همین سبک و سیاق شرکت داشته و تا کنون نیز به این سبک سه آدمکی در میله دروازبان ها ادامه داده است.

دسته تورنادو

دسته تورنادو که در دو نوع پلاستیکی و چوبی تولید شده است و بصورت 8 ضلعی ،برای گرفتن هرچه بهتر بازیکنان فوتبال دستی تعبیه شده است ، دسته تورنادو طوری طراحی شده است که وقتی کف دست و انگشتان بازیکنان فوتبال دستی دور آن پیچید به سادگی تعریق نکند و همچنین از دست رها نشود.

بازیکنان حرفه ای فوتبال دستی تمرینات خود را روی میز اصلی یا تورنادو اورجینال انجام می دهند شما میتوانید برای لذت بردن از این میز بی نقص استفاده کنید.

تورنادو طرح ایرانی

در بازار کنونی طرح ایرانی تورنادو نیز تولید شده و موجود است همچنین بازیکنانی که قصد عزیمت به مسابقات برون مرزی فوتبال دستی را دارند میتوانند  تمرینات خود را با همان کیفیت که بر روی میزهای اصلی انجام می دادند به روی میزهای تورنادو طرح ایرانی نیز دنبال کنند.

اسکرول به بالا