شوت های ترکیبی فوتبال دستی

این پست را برای دوستات هم بفرست

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

شوت های ترکیبی فوتبال دستی بسیار متنوع و بی شمار هستند و می توان گفت هیچ عدد و ارقامی از این گونه ضربات و مدل های مختلف آن به ثبت نرسیده است چرا که بازیکنان خلاق همه روزه به تعداد این نوع شوت ها می افزایند.

همانطور که از نام شوت های ترکیبی فوتبال دستی پیداست از ترکیب دو یا چند حرکت ساخته می شوند که می توان آن ها را به دسته های مختلفی تقسیم کرد به طور مثال شوت هایی که بعد از حرکت های پی در پی به صورت آرام و نرم وارد دروازه می شود.

 

شوت های ترکیبی فوتبال دستی

 

شوت هایی که بعد از چندین حرکت توپ و آدمک به صورت کج و یا spery وارد دروازه می شوند و شوت های معروفی که بعد از دو یا چند حرکت شلیک می شوند مانند انواع یه پا دو پا، راست کش ،چپ کش ،ضربات کج و تبدیل زیر پاها به ضربات دیگر می باشد.

غافلگیری در فوتبال دستی

یکی از ترفند هایی که بازیکنان فوتبال دستی از آن بهره میبرند استفاده از اصل غافلگیری است.

شوت ترکیبی معمولا به صورت غافلگیرانه زده می شود و خیلی مواقع بازیکنان با تجربه در مقابل بازیکنان کم تجربه تر از این نوع ضربات استفاده می کنند.

 

شوت های ترکیبی فوتبال دستی

در تصویر بالا مشخص نیست که کدام آدمک به سمت چهارچوب شوت کرده است.

این حالتی است که شما باید هنگام زدن ضربات ترکیبی برای مدافعان ایجاد کنید، یعنی حریف شما نباید مسیر ضربه شما را تشخیص دهد.

ترکیب زیر پاجلو و یک پادوپا

شما برای اجرای چنین شوت پیچیده ای ابتدا باید طبق اصول و مراحل آموزشی ،این دو ضربه مهم را به طور جداگانه یاد بگیرید.

پس از آن که در شوت یک پا دوپا TIK TAKو زیر پاجلو SNAKE SHOT به مرحله خودکار رسیدید می توانید این دو ضربه را با هم ادغام کنید و مهارت خود را افزایش دهید.

 

همین الان عضو خبرنامه کوتاراه شو

برای بدست آوردن جدید‌ترین اخبار و سمابقات و یه عالمه تخفیف خوب

مطالب مرتبط

فوتبال-دستی-به-انگلیسی
مجله کوتاراه

فوتبال دستی به انگلیسی

کلمه فوتبال دستی به انگلیسی table soccer به معنای فوتبال روی میز می باشد. فوتبال انگلیسی آنچه مسلم است فوتبال دستی قبل از سال 1920 تولید شده است، در آن سال ها فوتبال

فوتبال دستی شیشه ای
مجله کوتاراه

فوتبال دستی شیشه ای

به آن دسته از میزهای فوتبال دستی که در بدنه،کف زمین بازی و سایر قطعات آنها شیشه یا تلق های شیشه مانند، بکار رفته است فوتبال دستی شیشه ای می گوییم. میز های

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا