روغن فوتبال دستی و انواع آن | سیلیکون فوتبال دستی

روغن-فوتبال-دستی

این پست را برای دوستات هم بفرست

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

روغن فوتبال دستی و یا سیلیکون فوتبال دستی طول عمر قطعات میز را بالا می برد سیلیکون برای روان نگه داشتن میله ها یک ماده ضروری است. همچنین باعث طول عمر بالای میله، بوش و بلبرینگ های میز شما می شود.

میزهای فوتبال دستی نیاز به رسیدگی و تمیز شدن دارند ، حتی هر چند وقت بنا به استفاده ای که از میز دارید ، به طور متناوب بوش ها را نیز باز کنید و درون آنها را هم پاک کنید و جرم داخل بوش های فوتبال دستی را خارج کنید.

این خدمات باعث می شود که میز شما سالم باقی بماند.

 

انواع روان کننده های میله فوتبال دستی

زدن سلیکون بر روی میله ها و بین بلبرینگ ها باعث بهبود سرعت شما در بازی می شود و میتوانید میله ها را به راحتی حرکت دهید. به هر ترتیب شما نمی خواهید میله ها و بلبرینگ های میز شما فرسوده و کثیف شوند بنابراین شما می توانید از سلیکون قطره ای یا اسپری که بهترین نوع آن می باشد استفاده کنید.

با روان کاری وسیله ها و بلبرینگ ها شما می توانید اطمینان داشته باشید تمام قطعات میز شما در بهترین حالت و کاملا سالم هستند. به نظر می رسد متوجه شده باشید که و روانکاری چه تاثیری به روی میز و بازی شما می گذارند.

 

هنگام روغن کاری فوتبال دستی چند قطره استفاده کنیم؟

نیازی نیست که هنگام  روانکاری میله های فوتبال دستی بیش از حد به آنها سیلیکون بزنید.

اگر محصول شما بصورت روغن مایع است کمتر از یک قطره بر روی هر میله کافی می باشد و اگر به صورت اسپری است تنها یک فشار در کسر ثانیه برای روان کردن هر میله کافیست.

 

ظرف روغن ذخیره داشته باشید؛

مطمئن شوید که همیشه یک ظرف سلیکون اضافه داشته باشید چرا که شاید ماده روان کننده شما به اتمام برسد و متوجه نباشید و یا اینکه به هردلیلی از بین رفته باشد.

عدم روغن کاری میله ها ضمن اینکه تاثیر منفی روی عملکرد شما در بازی خواهد داشت، می تواند در طولانی مدت به بوش های میز شما نیز آسیب وارد کند.

نکته: در صورت نیاز مبرم و نبود سلیکون مخصوص، به منظور جلوگیری از خرابی و  بالابردن کیفیت بازی می توانید از روان کننده های جایگزین سیلیکون استفاده کنید ولی به یاد داشته باشید که هرگز نباید از هر ماده چربی برای روان کردن میله ها استفاده کنید.

همین الان عضو خبرنامه کوتاراه شو

برای بدست آوردن جدید‌ترین اخبار و سمابقات و یه عالمه تخفیف خوب

مطالب مرتبط

فوتبال-دستی-به-انگلیسی
مجله کوتاراه

فوتبال دستی به انگلیسی

کلمه فوتبال دستی به انگلیسی table soccer به معنای فوتبال روی میز می باشد. فوتبال انگلیسی آنچه مسلم است فوتبال دستی قبل از سال 1920 تولید شده است، در آن سال ها فوتبال

فوتبال دستی شیشه ای
مجله کوتاراه

فوتبال دستی شیشه ای

به آن دسته از میزهای فوتبال دستی که در بدنه،کف زمین بازی و سایر قطعات آنها شیشه یا تلق های شیشه مانند، بکار رفته است فوتبال دستی شیشه ای می گوییم. میز های

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا