نحوه نگهداری و تمیز کردن میز

نحوه نگهداری و تمیز کردن میز

این پست را برای دوستات هم بفرست

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

یکی از مسائل مهم در نحوه نگهداری و تمیز کردن میز نکاتی است که باید از  آن بدانید. سعی کنید حداقل بطور منظم هفته ای یکبار به میز فوتبال دستی خود رسیدگی کنید، و در میان هفته نیز هنگامی که لازم شد به تمیز کردن یا روانکاری فوتبال دستی بپردازید. نوشیدنی کنار میز ،گرد و خاک و لکه های کوچک روغن می توانند عامل کثیفی میز شما باشند. بعضی در باشگاه فوتبال دستی خود روی میز ها کاور می اندازند تا از نشستن گرد و غبار بر روی آن جلوگیری کنند.

یک میز فوتبال دستی تمیز باید ضمن تمیزی ظاهری دارای قطعات سالم باشد مثلا اگر ضربه گیر میز شما فرسوده باشد پلاستیک های خرد شده آن در جریان بازی به داخل میز شما می ریزد و ذراتی از آن به کف میز فوتبال دستی می چسبند این ذرات حالت چسبندگی دارند و هنگام تمیز کردن فوتبال دستی باید با پارچه ای مرطوب آنها را از میز خود جدا کنید.

شما می توانید یک قفسه و با یک استند کنار میز قرار دهید تا بازیکنان نوشیدنی یا خوراکی های خود را روی آن قرار دهند. اما اینکار هم می تواند کمی ریسک باشد چون ممکن است توپ یا فردی به آن برخورد کند و به داخل میز بریزد.

نکات های مختلف نحوه نگهداری و تمیز کردن میز

یکی از نکاتی که در میز فوتبال دستی باید مد نظر قرار دهیم این است که شما بیش از حد از مواد شستشو دهنده استفاده نکنید زیرا باعث لیز شدن بیش از حد میز می شود.

در مورد میله های فوتبال دستی نیز باید افزود که به دلیل نشستن گرد و خاک روی آن میله ها کند می شوند و لازم است که حدودا هفته 1 مرتبه به آن روغن زده شود و درون ضربه گیر ها تمیز شود تا میله ها روان باشند.

شما وقتی هفته ای یکبار میز فوتبال دستی خود را تمیز کنید می توانید از ایمن بودن قطعات و لوازم جانبی نیز اطمینان پیدا کنید به این ترتیب که می شود در موقع نظافت لوازم جانبی فوتبال دستی را نیز مورد بررسی قرار داد به طور مثال بررسی ضربه گیرها که آیا سالم هستند یا نیاز به تعویض دارند یا اگر در لوازم فوتبال دستی شما پیچی شل شده است آن را سفت کنید و با این کار مانع آسیب دیدن اجزای دیگر آن شوید.

پس می توان گفتنحوه نگهداری و تمیز کردن میز  و رسیدگی به آن فقط این نیست که گرد و خاک را از آن بزداییم بلکه معنی جامع تر آن این است که به همه قطعات فوتبال دستی خود اهمیت بدهید و آنها را مورد بازرسی قرار دهید.

همین الان عضو خبرنامه کوتاراه شو

برای بدست آوردن جدید‌ترین اخبار و سمابقات و یه عالمه تخفیف خوب

مطالب مرتبط

فوتبال-دستی-به-انگلیسی
مجله کوتاراه

فوتبال دستی به انگلیسی

کلمه فوتبال دستی به انگلیسی table soccer به معنای فوتبال روی میز می باشد. فوتبال انگلیسی آنچه مسلم است فوتبال دستی قبل از سال 1920 تولید شده است، در آن سال ها فوتبال

فوتبال دستی شیشه ای
مجله کوتاراه

فوتبال دستی شیشه ای

به آن دسته از میزهای فوتبال دستی که در بدنه،کف زمین بازی و سایر قطعات آنها شیشه یا تلق های شیشه مانند، بکار رفته است فوتبال دستی شیشه ای می گوییم. میز های

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا